ارایشگاه مهشید
صورت زیبا = زندگی بهتر
 
 

۱- می خواستم بدونم هنگام استفاده از الکترولیز استفاده از حرارت بالا در زمان کم بهتره یا استفاده از حرارت کم در زمان زیاد؟…مثلا برای موهای کلفت. اگر دستگاه ۱۰ شماره داشته باشه و پوست ظریف باشه شما چه شماره با چند ثانیه رو پیشنهاد میکنید ..وقتی که ریشه میسوزه علامتش اینه که مو به راحتی خارج میشه بدون درد ؟ بعد از این کار قرمزی و کمی پف طبیعه یا نه و اگر طبیعی هست تا چند ساعت چکار کنیم که التهابش کم بشه؟

در زمان الکترولیز حرارتی که توسط دستگاه تولید می شود توسط سوزن به ریشه مو انتقال می یابد. سوزنهای الکترولیز باید دارای لاک در سطح خودشان داشته باشند (معمولاْ لاک ظریف و بی رنگ است.) و فقط نوک سوزن باید لخت باشد . بعضی از سوزنها دارای این لاک نیستند و یا با استفاده مکرر و دستکاری آنها این لاک پاک میشود و اگر سوزنی فاقد این لاک باشد علاوه بر ریشه مو مجرای مو را نیز می سوزاند و باعث التهاب شدید و احتمال اسکار در منفذ ورودی سوزن میشوند. پس اتنخاب سوزن مناسب اولین راهی است که برای کاهش التهاب و عدم بجا ماندن اسکار مهم می باشد. بسته به نوع مو باید درجه دستگاه را انتخاب کرد البته دستگاههای مختلف حرارتهای متفاوتی در درجه بندی دارند و این درجه بندی ها خیلی استاندارد نیست یعنی همه انواع دستگاهها با هم در درجه بندی مانند هم نیستند ولی معمولاْ درجه سه (موهای ظریف) تا پنج (موهای کلفت) برای مو مناسب است. زمان نیز باید بر اساس کلفتی مو تعیین شود. دو ثانیه (موی نازک) تا چهار ثانیه(موی خشن) برای از بین بردن مو مناسب است ولی این زمانها و درجات گفته شده برای هر بیمار و نوع دستگاه میتواند متغیر باشد یعنی باید شما با کار کردن دستگاه اطلاع کافی پیدا کنید و سپس از روی تجربه آن را انتخاب نمایید. اگر شما خودتان با دستگاه می خواهید روی بدن خودتان استفاده نمایید بهتر است اول روی موهای بدن امتحان کنید و با اطلاع از نوع دستگاه و درجات مختلف و زمان مناسب برای نوع موها روی صورت کار کنید. بهتر است بعد از الکترولیز از یخ استفاده کنید یعنی بعد از الکترولیز در هر ساعت ده دقیقه یخ روی محل بگذلرید تا التهاب احتمالی کاهش یابد. اگر پوست قرمز و منافذ سوخته شده وجود دارد از یک کرم آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت استفاده شود. بعد از الکترولیز سعی کنید تا بیست و چهار ساعت به محل آب نزنید.

۲- من ۱۸ سالمه و مشکل کم مویی صورت داشتم بعد از مراجعه به پزشک با تجویز ایشان به مدت ۲ ماه ماینوکسیدیل ۵٪ مصرف کردم بعد از۲ ماه تمام موهای صورت من در اومد ولی با گذشت ۲ ماه این موها دوباره کم شدند و الان به نصف رسیدند میخواستم بدنم که با مصرف مجدد ماینوکسیدیل چی کار کنم که موها دوباره کم نشه و ضخیم و قوی شه

مصرف دارو را باید بمدت طولانی نگهدارید و شاید نیاز باشد از داروهای کمکی و هورمونی نیز استفاده شود. تحت نظر پزشک خودتان داروها را مصرف نمایید و از مصرف داروهای اضافی و یا قطع دارو اجتناب فرمایید.

۳- من چند ماهه از ماینوکسیدیل استفاده میکنم و احساس میکنم موهای بدنم مخصوصا صورت مثل پیشانی و ابرو زیاد شده ایبته در کل بدنم چنین احساسی دارم میتونه از اون باشه؟

داروی مینوکسیدیل بصورت موضعی استفاده میشود و جذب آن بداخل سیستم خون اندک است ولی در بعضی افراد این جذب بدلیل خاصیت پوست آنها بیشتر است و میتواند عوارض داخلی از جمله افت فشار خون و تنگی نفس را داشته باشد. در مواقعی که دارو در جاهای دیگر نیز استفاده شود میتواند باعث ضخیم شدن موهای ناحیه شود. بهتر است دارو فقط در محلهای مورد نیاز استفاده شود و در صورت علائم حساسیت به دارو مانند خارش و قرمزی شدید ناحیه و یا عوارض داخلی مانند احساس سنگینی در سینه دارو باید قطع شود.

۴- من پسری هستم ۳۰ ساله و موهام هم تقریبا خوب بود ولی از خرداد ماه که کامپیوتر خریدم و خیلی هم زیاد کار می کنم و از اون موقع تا بحال یعنی در عرض شش ماه نهصد ساعت اشترا ک اینترنت داشته ام کارمند هستم و مجرد ولی نمی دونم چرا انقدر موهام می ریزه موهای پدرم خوبه و من هم از او به ارث بردم و داداشم و یک خواهرم که از مادرم موهاشون و چهرشون رو به ارث بردن موهاشون خیلی کم پشته موهای داداشم که دیگه داره کاملا خالی می شه خلاصه می خواستم بگم اشکال از کجاست از کامپیوتر هستش یا از چیزهای دیگه نمی دونم قبل از اینکه کامپیوتر بخرم هم مشکل زیاد داشتم ولی موهام انقدر نمی ریخت ولی از وقتی کامپیوتر خریدم موهام خیلی بیشتر می ریزه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

این ریزش موی شما از نوع آندروژنیک است این نوع ریزش مو ارثی است و همانگونه که خودتان نیز اظهار کرده اید برادر شما نیز ریزش مو در جلو سر دارد. اثر آندروژن روی جلو موی سر یک اثر معکوس نسبت به بدن و صورت دارد یعنی با اثر این هورمون ما در جلو سر ریزش مو و در صورت و بدن افزایش رشد مو داریم. با بررسی این نوع هورمون در خون ما پروتکول درمانی خاصی داریم در صورت نرمال بودن هورمون باید توجه داشته باشیم که پوست سر نسبت به این هورمون حساس است و اثر آن مضاعف می باشد. استرس و هیجانات روحی در تهیج و بیداری ژن نهفته در بسیاری از بیماریهای ارثی نقش دارد من جمله این نوع ریزش مو. شما باید تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو بررسی هورمونی و درمان قرار گیرید.

۵- سوال من راجع به مصرف ماینوکسیدیل هست .من ۵-۶ ماهه که از محلول ۵٪ استفاده میکنم (روزی ۲ بار ) و احساس خارش تقریبا دایمی و به ندرت احساس سوزش دارم به نظر شما بهتر نیست از ۲٪ استفاده کنم؟ و اگر این کارو انجام بدم چون سرم به ۵٪ عادت کرده باعث ریزش موهام نمیشه؟ و دیگه اینکه کف سرم به خاطر دارو پوسته های درشت میده برای اون چی کار میشه کرد و مصرف چه صابون یا شامپویی مناسبه؟ لطفا اسمشو بگید (موهای من معمولیه) خواستم بگم که سرم اصلا قرمزی نداره فقط خارش و به ندرت و به مقدار کم گاهی سوزش این میتونه حساسیت باشه؟

حساسیت به ماینوکسیدیل بیشتر بصورت قرمزی و خارش بروز میکند و گاهی سوزش نیز وجود دارد . در صورت وجود این علائم بهتر است از مصرف ماینوکسیدیل اجتناب کرد. ولی یک نوع حساسیت در بعضی افراد وجود دارد که درماتیت سبوره نامیده میشود و در این نوع درماتیت ما خارش و گاهی سورش و قرمزی سر داریم برای اطمینان از اینکه این نوع درماتیت همراه با ریزش مو وجود ندارد بهتر است ماینوکسیدیل را برای مدتی قطع کرد و درمان خارش و شوره سر انجام داد و بعد از بهبودی دوباره ماینوکسیدیل را تست کرد در صورتی که تا دو روز دوباره خارش و قرمزی بوجود آمد این دیگر حساسیت به ماینوکسیدیل است و باید آن را مصرف نکرذ و از داروهای موضعی دیگر تحت نظر پزشک مصرف نمود ولی اگر خارش تا مذتی به سراغ شما نیامد همراهی درماتیت سبوره است و میتوانید از ماینوکسیدیل استفاده کنید. برای پوسته ریزی باید هم دارو و هم از شامپوهای خاص این حالت استفاده کنید. بهتر است با یک متخصص پوست و مو در این مورد مشاوره حضوری داشته باشید.

۶- من 35 سالمه و دو حاملگی و زایمان هم داشتم اما موهام هنوز به شدت پرپشت هست و جنسش هم کمی زیر هست که اگه کوتاه کوتاه یا بلند بلند نباشه به صورت وز میایسته . چطور میتونم یک حالت لخت خوب برای موهام درست کنم ؟

از شامپو و کرمهای نرم کننده و حالت دهنده در آخر حمام استفاده کنید.

۷- soale man raje be shekle zaheri va tashkhise zegil va tabkhale tanasoli hast va inke dar soorate darman nakardan bade che modat az bein miravand ,zemnan dar zegile tanasoli aya hatman bayad ba farde mobtala rabete dasht yani khod be khod eejad nemishavad? hamintor dar morede tabkhale tanasoli agar kasi be tabkhale mamooli ke atrafe lab ya dahan mizanad mobtala bashad ehtemale inke alate tanasoliyash ham tabkhal bezanad vojood darad?(albate agar dar toole chand sal faghat labha tabkhal zade bashand)

زگیل تناسلی با زگیل معمولی تفاوت آن چنانی ندارد و فقط سطح زگیل تناسلی نسبت به معمولی صاف تر است . تب خال تناسلی همرا با درد و تاولهای ریزی است که سریع سطح این تاولها پاره شده و زخمی میشوند. هم زگیل و هم تب خال عامل ویروسی دارند و خیلی مسری هستند. تماس مستقیم با این دو ضایعه باعث انتقال آنها میشود. و این تماس نیاز نیست که تماس جنسی باشد. استفاده از لباس زیر فرد آلوده نیز میتواند ویروس را انتقال دهد و یا حتی دست دادن در صورتی که فرد آلوده با دست خود محل را خارانده یا دستکاری کرده باشد و بلافاصله با یک فرد سالم تماس دستی داشته باشد و فرد سالم دست خود را به محل تناسلی یزند میتواند این بیماری را بگیرد. در مورد تب خال دهانی و تناسلی باید بگویم که تن خال تناسلی میتواند در دهان و لب در افرادی که سکس دهانی دارند ایجاد شود و برعکس تب خال دهانی در ناحیه تناسلی بروز دهد. پس باید فرد آلوده مواظب باشد که ویروس را به دیگری انتقال ندهد. با درمان بموقع و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و تماس های بهداشتی میتوان از انتشار این ویروسها جلوگیری کرد.البته افرادی در گیر این نوع ویروسها میشوند که زمینه درگیری را داشته باشند از جمله افرادی که به هر نحوی سیستم ایمنی آنها پائین است مانند افراد دیابتی یا افرادی که یک مشکل حاد یا مزمن داخلی دارند و یا گیرندگان پیوند و بیماران خاص. برای درگیری با ویروس زگیل وجود زخم در ناحیه تماس این انتقال را سریع تر میکند.

۸- soale man raje be bimariye vitiligo hast .bazi az mavade shimiyayee asarate namatloobi rooye pooste afrade mobtala be pisi darand va baese pishrafte bimarihsoon mishe mkhastam bedoonam aya estefade az keremha ya spray haye moobar in asare namatloob ro dare ya momkene dashte bashe ya na? chon masalan aftab sookhtegi in asar enamatloob ro dare tasavor kardam intor mavad ham bekhatere eltehabi ke eejad mikonand momkene hamin khasiyat ro dashte bashan soale digeye man raje be masrafte metoxalene khoraki baraye darmane in bimari hast ke masrafesh be che tarigh hast va che avarezi dare

پیسی یا ویتیلیگو یک بیماری خود ایمنی است و بصورت لکه های سفید روی پوست دیده میشود. هر عاملی که باعث التهاب و قرمزی در سطح پوست شود میتواند در این افراد باعث ضایعات سفیدی پوست شود. پس اگر فرد با مصرف یک نوع کرم یا موبر در سطح پوست حساسیت نشان می دهد نباید از آن استفاده نماید. مصرف متوکسالن خوراکی بسته به وزن افراد دارد و مقدار آن معمولاْ نیم میلی گرم بر اساس یک کیلو گرم وزن بدن می باشد.

۹- می خواستم بدونم سوتین های جادویی ، مخصوصا نوع بزرگ كننده و سفت كننده آن واقعا مؤثر هستن ؟ و دوم اینكه دستگاه اپیلاسیون دائمی كه تبلیغ می شود كه بعد از سه الی پنج جلسه موها را برای همیشه از بین می برد و از موم استفاده می كنند آیا واقعا در درمان قطعی موهای زائد مؤثر است ؟

از نظر علمی نه چون این نوع سوتین ها از چه طریق میتوانند در داخل بافت سینه اثر داشته باشند. در مورد اپیلاسیون نیز تبلیغی بیش نیست. باید پیاز مو از بین برود تا مو دیگر رشد نکند و فقط این نوغ اپیلاسیونها در زمان طولانی میتوانند باعث نازکی مو شوند. البته در مواردی هم دیده شده که اپیلاسیون باعث ضخیم تر شدن مو شده است. الکترولیز و لیزر اگر بطور مناسب استفاده شوند میتوانند ریشه مو را از بین ببرند. تازه با این عمل نیز نتیجه صد در صذ نیست.

۱۰- من حدود ۴ سال است که ازدواج کرده ام.قبل از ازدواج موی زائد نداشتم (البته شایدقبل از ازدواج توجه نمی کردم) .ولی الان مدتها است که در چانه واطراف نوک سینه وکنار(کنار گوشم) صورتم موهای زبری می روید .مشابه این سوال را درپستهای قبلی خواندم ولی از علائمی که شما فرموده بودید مانند نا منظم بودن پریود نامتناسب بودن وزن با قدو… هیچکدام را ندارم.لطفا من را در این رابطه راهنمایی بفرمایید.

تمام علائم که گفته شده در فرد دیده نمیشود و این علائم یک حالت کلاسیک بیماری تخمدان پلی سیستیک است. در افرادی با اینکه هورمون در حد طبیعی است و کیستی نیز وجود ندارد ولی پوست به مقدار طبیعی هورمون نیز میتواند حساس باشد. اگر شدت موهای زائد در این افراد زیاد باشد بهتر است علاوه بر لیزر و یا الکترولیز از دارو درمانی نیز کمک گرفت. ولی اگر موهای زائد ناچیز است فقط از الکترولیز یا لیزر استفاده میشود.

۱۱- من پسری ۱۹ ساله هستم که ۴و ۵ سالی عمل استمنا انجام میدهم خواستم بدانم که ایا این عمل باعث ریزش مو می شود چون من دچار ریزش شدهام تقریباْ از ۱ سال بعد از اینکه عمل استمنا را انجام دادم و در اگر جواب مثبت بود در صورت ترک عمل بهبودی حاصل می شود.

عمل استمنا باعث ریزش مو نمیشود ولی به آن شدت می بخشد. اثرات هورمون آندروژن در جلوی موی سر باعث نازکی و ریزش آن میشود و همین هورمون نیز باعث افزایش افزایش تمیل جنسی میشود. در صورت توقف این عمل از شدت ریزش مو کاسته میشود و با درمان داروئی میتوان ریزش مو را کاملاْ متوقف کرد.

۱۲- میخواستم بدونم که موهای اطراف شرم گاه رو با چه چیزی میشه اصلاح کرد که زبر نشه؟

اگر تحملش را داشته باشید با موم و گرنه با کرمهای موبر. تیغ زدن باعث زبری مو در بعضی افراد میشود. اگر لیزر و یا الکترولیز شود هم موها نازکتر و هم کمتر میشود.

۱۳- برای درمان همیشگی قارچ پوستی آیا روشی وجود دارد؟ برادرم که در امریکاست می گفت که در آنجا قرص مخصوصی وجود دارد که از داخل بدن با قارچ مبارزه می کند. آیا در ایران هم این امکان وجود دارد؟

منظور از همیشگی چیست؟ چون هر لحظه امکان دارد فرد به قارچ مبتلا شود و نمیتوان مثلاْ واکسنی زد و فرد دیگر قارچ نگیرد بلکه با درگیری قارچ باید درمان ضد قارچ انجام داد.هیچ داروئی وجود ندارد که شما را برای همیشه از گرفتاری قارچ در امان بدارد. اگر هم بطور مرتب یک نوع داروی قارچی مصرف شود نیز نمیتوان مطمئن بود که دیگر قارچ نمی گیرید چون بعضی از قارچها به انواع ضد قارچها مقاوم هستند. پس باید در صورت گرفتاری درمان نمود. رعایت بهداشت فردی و اجتماعی برای پیشگیری از گرفتاری قارچ خیلی مهم است.

۱۴- میخواستم بدونم میشه همزمان از قرص پروپشیا و ماینوکسیدیل استفاده کرد؟ ضمنا پروپشیا موهای کل بدن رو زیاد میکنه؟ بعد از قطع مصرف چطور ؟اگه موهای بدنو زیاد کرده باشه بعد قطع مصرف هم اثرش باقیه؟

بله مصرف همزمان این دو دارو اثر بهتری برای رشد مو دارند. موهای بدن را زیاد نمیکند. در حقیقت این یک داروی ضد آندروژن است و موهائی که تحت تاثیر آندروژن کم میشوند را زیاد میکند و تازه اگر روی موهای بدن اثر بگذارد اثر معکوس است یعنی گاهی باعث کاهش موهای بدن میشود. بعد از قطع دوباره موها شروع به ریزش میکنند.

 ۱۵- ۵ یا ۶ سال قبل از داروی گلت استفاده کردم برای صاف کردن مو ها…بعد از ۲ سه ماه خیلی از موهای سرم ریخت به حدی که الان تقریبا؛ کچل شده ام. البته ارثی هم خانواده ما کم مو هستند… حالا چند سوال از خدمت شما دارم ۱- در صورتیکه خدای نکرده کاملا تاس شوم چقدر هزینه می خواهد برای کاشتن کامل؟ ۲- چون من هنوز بچه دار نشده ام امکان دارد بخاطر مصرف روزی یک عدد قرص پروپرشیا بچه دار نشوم؟ ۳- چه شامپویی برای کلفت شدن جنس مو معرفی می کنید؟

هزینه کاشت مو بستگی به وسعت و تعداد موهای کاشته شده محاسبه میکنند. داروی پروپیشیا یک داروی ضد آندروژن قابل برگشت است یعنی با قطع آن عوارض ثانویه آن اگر وجود داشته باشد از بین میرود و ایجاد نازائی نمی کند. شامپوهای تقویتی زیادی هستند که این عمل را انجام می دهند.

نوع مطلب : آرایش و زیبایی، 
برچسب ها : آندروژنیک، اثرات هورمون آندروژن، استمنا، اسکار در منفذ ورودی سوزن، الکترولیز، تب خال تناسلی، حساسیت به ماینوکسیدیل، داروی گلت، ریزش مو ارثی، زگیل تناسلی، سوتین های جادویی، شامپو و کرمهای نرم کننده، شامپوهای تقویتی، قارچ پوستی، قرص پروپشیا، لکه های سفید روی پوست، ماینوکسیدیل، موهای اطراف شرم گاه، موهای کلفت، موی خشن، موی نازک، پزشک متخصص پوست و مو، پیاز مو، پیسی یا ویتیلیگو، کاهش التهاب و عدم بجا ماندن اسکار،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 5 فروردین 1399 10:53 ق.ظ
42 million,” Lynnette Abad, director of research and data at Property
Finder, said inside the report. Wayne State University's Board of Governors members might
not be in a full-fledged war, however they've moved well
after dark occasional skirmishes some boards have over contentious issues.
mls listings vancouver But in case you are down for the
Bravo real estate agents, you're probably considering guys who blow more cash
skincare than you. Weather and java prices risks round out the most notable
three issues and modify the physical and also operational elements of property.
چهارشنبه 7 اسفند 1398 11:57 ب.ظ
Fortis - BC signs term contract to send LNG
by shipping container to Chinese client. mortgage calculator canada It didn't necessarily cause any significant
shifts,” says Ann-Marie Lurie, chief economist for the Calgary Real Estate Board.v
یکشنبه 3 آذر 1398 07:36 ب.ظ
This change resolves any uncertainty about whether Guideline B-20 applied to your residential mortgage loan made to
your corporation and other entity. mortgage calculator The 24 hour, credit score agency DBRS downgraded Home Capital's debt to
BB, from BBB (low), proclaiming that $2-billion loan is to expensive for
Home Capital to handle.v
چهارشنبه 29 آبان 1398 04:23 ب.ظ
Martello is ‘more than simply a T-shirt' Bruce Linton wore:
CEO. mortgage payment calculator One more step: Please confirm your subscription through email shipped to
you.v
دوشنبه 27 آبان 1398 11:31 ق.ظ
And while unsecured does experience higher losses,
this can be still very manageable to the bank.
mortgage broker vancouver And a number of those men and women inevitably get themselves into financial difficulty being a
result.v
شنبه 18 آبان 1398 02:43 ق.ظ
Combined with all the other changes, finance institutions suddenly
believe it is more expensive for lend against housing.
best mortgage rates canada You may have created a profile with another Rogers Media brand that could be employed to log
into this web site.v
پنجشنبه 7 شهریور 1398 02:42 ب.ظ
高品質コピーブランド通販店
当店は主に高品質低価格複製品も含め、腕時計、バッグ、財布、マフラー、アクセサリーなど。
各種のブランドはそろって、在庫情報は随時更新しそして優待価格、品質保証100 %。
安心してご購入ください!!
店長お薦めは以下の商品:
1,フランクミュラー高品質コピー
2,高品質コピー マフラー各種のブランド偽物(コピー商品)のマフラー
★歓迎光臨スーパーコピーブランド高品質店
コピー専門店 https://www.bagraku.com/goyard%2Dosaifu/APMZIPGMBORDEAUX.html
چهارشنبه 9 مرداد 1398 12:35 ق.ظ

Effectively voiced indeed! .
drugs for sale pharmacy canada best buy viagra 25mg canadian online pharmacies rated canada pharmacies northwest pharmacy canada canada rx canada pharmacies drugs for sale in uk canadian mail order pharmacies
سه شنبه 1 مرداد 1398 04:46 ب.ظ
For full information on how this Contributor will use your individual data, you should evaluate the Contributor's
own Privacy Notice. 64%) or the contract rate offered for the
homebuyer's commitment, whichever is greater.
mortgage brokers coquitlam bc Dental - X started with
Deit working alone, booking appointments in their car
and seeing patients within the late afternoons or Sundays we have spent all day for other dental offices.
With many posted rates on mortgages rising now approaching and also
surpassing 3. Invis - Coquitlam Mortgage Brokers (604) 229-8474
جمعه 7 تیر 1398 12:10 ب.ظ
Here is how to incorporate an image on your ad on Craigslist.
Submit looking for "coins" while using the search bar at the very best of the "Collectibles" page.
search all craigslist Plan to meet in the public location,
including a busy parking area. An ad for just a nanny can't be long,
but it would need to be honest.
یکشنبه 2 تیر 1398 11:39 ب.ظ

You definitely made the point!
cialis generic availability precios de cialis generico achat cialis en itali buy cialis uk no prescription cialis farmacias guadalajara buying cialis in colombia cialis preise schweiz 5 mg cialis coupon printable calis comprar cialis 10 espa241a
یکشنبه 2 تیر 1398 08:08 ق.ظ

Nicely put. Cheers!
pastillas cialis y alcoho cialis online nederland cialis generic cialis from canada free cialis side effects for cialis cialis rezeptfrei acheter cialis meilleur pri cialis generika in deutschland kaufen cialis generico milano
یکشنبه 2 تیر 1398 02:10 ق.ظ

Whoa all kinds of amazing facts!
cialis online nederland cialis vs viagra venta cialis en espaa low dose cialis blood pressure generic cialis soft gels cialis preise schweiz buy cialis online prices for cialis 50mg cialis savings card where do you buy cialis
شنبه 1 تیر 1398 05:04 ب.ظ

Kudos. Plenty of facts!

buy cialis online cheapest we recommend cialis info cialis farmacias guadalajara buy online cialis 5mg cialis e hiv cialis efficacit trusted tabled cialis softabs cialis 30 day sample enter site very cheap cialis we recommend cialis info
شنبه 1 تیر 1398 12:07 ق.ظ

Nicely put. Regards.
generic cialis levitra cialis pills price each cialis e hiv cilas safe site to buy cialis online buy generic cialis precios de cialis generico cialis efficacit how does cialis work cuanto cuesta cialis yaho
جمعه 31 خرداد 1398 08:05 ق.ظ

Regards. Ample information!

tesco price cialis cialis efficacit 40 mg cialis what if i take discount cialis buy name brand cialis on line safe dosage for cialis click here cialis daily uk cialis generico online generic cialis pill online cialis professional from usa
جمعه 31 خرداد 1398 01:27 ق.ظ

Terrific material, With thanks.
canada discount drugs cialis prezzo cialis a buon mercato cialis 5 mg effetti collateral cialis with 2 days delivery cialis mit grapefruitsaft overnight cialis tadalafil cialis patentablauf in deutschland achat cialis en europe india cialis 100mg cost click here take cialis
پنجشنبه 30 خرداد 1398 03:11 ب.ظ

Whoa a good deal of useful advice!
cialis uk purchasing cialis on the internet tadalafil 10 mg tesco price cialis bulk cialis cialis generique 5 mg canadian discount cialis cialis generique price cialis wal mart pharmacy does cialis cause gout
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:08 ب.ظ

Lovely data, Appreciate it.
cialis herbs look here cialis cheap canada cialis mit grapefruitsaft where to buy cialis in ontario callus cheap cialis cialis farmacias guadalajara cialis reviews cialis vs viagra recommended site cialis kanada
سه شنبه 28 خرداد 1398 09:52 ب.ظ

With thanks, A lot of content!

discount cialis only best offers 100mg cialis cialis cipla best buy how to purchase cialis on line cialis dose 30mg cialis from canada cialis prezzo di mercato cialis coupon cialis daily new zealand where cheapest cialis
دوشنبه 27 خرداد 1398 11:48 ب.ظ

Very good facts. Regards.
generic cialis cialis reviews when will generic cialis be available canadian drugs generic cialis cialis efficacit cialis en mexico precio when can i take another cialis fast cialis online comprar cialis navarr we choice cialis pfizer india
دوشنبه 27 خرداد 1398 03:12 ب.ظ

Nicely put. With thanks!
cialis daily dose generic achat cialis en itali cialis coupons printable buying cialis overnight cialis sicuro in linea cialis wir preise generic low dose cialis cialis tablets australia cialis 20 mg best price chinese cialis 50 mg
دوشنبه 27 خرداد 1398 08:35 ق.ظ

Kudos. Useful stuff.
cialis super acti order a sample of cialis generic cialis tadalafil cialis 5 mg funziona cialis for bph cialis 20mg preis cf prices for cialis 50mg generico cialis mexico only now cialis for sale in us brand cialis nl
یکشنبه 26 خرداد 1398 04:37 ق.ظ

Wow quite a lot of terrific material.
buying cialis overnight tadalafil generic acheter cialis kamagra cialis soft tabs for sale cialis prezzo in linea basso how does cialis work tadalafil generic click here cialis daily uk cialis generic tadalafil buy cialis generico en mexico
شنبه 25 خرداد 1398 08:58 ب.ظ

This is nicely said! !
generic cialis pill online order cialis from india tadalafil 20 mg cialis side effects dangers calis does cialis cause gout precios cialis peru cialis generika in deutschland kaufen cialis pills price each cialis generika
شنبه 25 خرداد 1398 06:54 ق.ظ

You reported it really well.
cialis for bph no prescription cialis cheap recommended site cialis kanada comprar cialis 10 espa241a dosagem ideal cialis cialis en 24 hora cialis coupon 200 cialis coupon 5 mg cialis pharmacie en ligne costo in farmacia cialis
شنبه 25 خرداد 1398 12:33 ق.ظ

Thanks a lot! Valuable information!
cialis tablets australia prix cialis once a da prescription doctor cialis brand cialis nl cialis australian price cost of cialis cvs cialis generique 5 mg cialis usa cost wow cialis 20 how to purchase cialis on line
جمعه 24 خرداد 1398 04:46 ب.ظ

You made your stand quite well!!
generico cialis mexico cost of cialis per pill cialis canadian drugs cialis vs viagra safe dosage for cialis cialis generico online bulk cialis cialis uk next day free generic cialis cialis 5mg billiger
پنجشنبه 23 خرداد 1398 10:59 ب.ظ
Ꭲhatt is the true ρotato fruit, whuch incorporates
seeds.
پنجشنبه 23 خرداد 1398 08:50 ب.ظ
Ᏼut why fear concernung the retaіler?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگاموزش ارایش خلیجی و عربی و ایرانی

مدیر وبلاگ : مهشید محمدی نژاد
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو