تبلیغات
ارایشگاه مهشید - سوالات پـوسـت، مــو، زیـبائـی،جراحی پوست و لیزر
 
ارایشگاه مهشید
صورت زیبا = زندگی بهتر
 
 

۱- می خواستم بدونم هنگام استفاده از الکترولیز استفاده از حرارت بالا در زمان کم بهتره یا استفاده از حرارت کم در زمان زیاد؟…مثلا برای موهای کلفت. اگر دستگاه ۱۰ شماره داشته باشه و پوست ظریف باشه شما چه شماره با چند ثانیه رو پیشنهاد میکنید ..وقتی که ریشه میسوزه علامتش اینه که مو به راحتی خارج میشه بدون درد ؟ بعد از این کار قرمزی و کمی پف طبیعه یا نه و اگر طبیعی هست تا چند ساعت چکار کنیم که التهابش کم بشه؟

در زمان الکترولیز حرارتی که توسط دستگاه تولید می شود توسط سوزن به ریشه مو انتقال می یابد. سوزنهای الکترولیز باید دارای لاک در سطح خودشان داشته باشند (معمولاْ لاک ظریف و بی رنگ است.) و فقط نوک سوزن باید لخت باشد . بعضی از سوزنها دارای این لاک نیستند و یا با استفاده مکرر و دستکاری آنها این لاک پاک میشود و اگر سوزنی فاقد این لاک باشد علاوه بر ریشه مو مجرای مو را نیز می سوزاند و باعث التهاب شدید و احتمال اسکار در منفذ ورودی سوزن میشوند. پس اتنخاب سوزن مناسب اولین راهی است که برای کاهش التهاب و عدم بجا ماندن اسکار مهم می باشد. بسته به نوع مو باید درجه دستگاه را انتخاب کرد البته دستگاههای مختلف حرارتهای متفاوتی در درجه بندی دارند و این درجه بندی ها خیلی استاندارد نیست یعنی همه انواع دستگاهها با هم در درجه بندی مانند هم نیستند ولی معمولاْ درجه سه (موهای ظریف) تا پنج (موهای کلفت) برای مو مناسب است. زمان نیز باید بر اساس کلفتی مو تعیین شود. دو ثانیه (موی نازک) تا چهار ثانیه(موی خشن) برای از بین بردن مو مناسب است ولی این زمانها و درجات گفته شده برای هر بیمار و نوع دستگاه میتواند متغیر باشد یعنی باید شما با کار کردن دستگاه اطلاع کافی پیدا کنید و سپس از روی تجربه آن را انتخاب نمایید. اگر شما خودتان با دستگاه می خواهید روی بدن خودتان استفاده نمایید بهتر است اول روی موهای بدن امتحان کنید و با اطلاع از نوع دستگاه و درجات مختلف و زمان مناسب برای نوع موها روی صورت کار کنید. بهتر است بعد از الکترولیز از یخ استفاده کنید یعنی بعد از الکترولیز در هر ساعت ده دقیقه یخ روی محل بگذلرید تا التهاب احتمالی کاهش یابد. اگر پوست قرمز و منافذ سوخته شده وجود دارد از یک کرم آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت استفاده شود. بعد از الکترولیز سعی کنید تا بیست و چهار ساعت به محل آب نزنید.

۲- من ۱۸ سالمه و مشکل کم مویی صورت داشتم بعد از مراجعه به پزشک با تجویز ایشان به مدت ۲ ماه ماینوکسیدیل ۵٪ مصرف کردم بعد از۲ ماه تمام موهای صورت من در اومد ولی با گذشت ۲ ماه این موها دوباره کم شدند و الان به نصف رسیدند میخواستم بدنم که با مصرف مجدد ماینوکسیدیل چی کار کنم که موها دوباره کم نشه و ضخیم و قوی شه

مصرف دارو را باید بمدت طولانی نگهدارید و شاید نیاز باشد از داروهای کمکی و هورمونی نیز استفاده شود. تحت نظر پزشک خودتان داروها را مصرف نمایید و از مصرف داروهای اضافی و یا قطع دارو اجتناب فرمایید.

۳- من چند ماهه از ماینوکسیدیل استفاده میکنم و احساس میکنم موهای بدنم مخصوصا صورت مثل پیشانی و ابرو زیاد شده ایبته در کل بدنم چنین احساسی دارم میتونه از اون باشه؟

داروی مینوکسیدیل بصورت موضعی استفاده میشود و جذب آن بداخل سیستم خون اندک است ولی در بعضی افراد این جذب بدلیل خاصیت پوست آنها بیشتر است و میتواند عوارض داخلی از جمله افت فشار خون و تنگی نفس را داشته باشد. در مواقعی که دارو در جاهای دیگر نیز استفاده شود میتواند باعث ضخیم شدن موهای ناحیه شود. بهتر است دارو فقط در محلهای مورد نیاز استفاده شود و در صورت علائم حساسیت به دارو مانند خارش و قرمزی شدید ناحیه و یا عوارض داخلی مانند احساس سنگینی در سینه دارو باید قطع شود.

۴- من پسری هستم ۳۰ ساله و موهام هم تقریبا خوب بود ولی از خرداد ماه که کامپیوتر خریدم و خیلی هم زیاد کار می کنم و از اون موقع تا بحال یعنی در عرض شش ماه نهصد ساعت اشترا ک اینترنت داشته ام کارمند هستم و مجرد ولی نمی دونم چرا انقدر موهام می ریزه موهای پدرم خوبه و من هم از او به ارث بردم و داداشم و یک خواهرم که از مادرم موهاشون و چهرشون رو به ارث بردن موهاشون خیلی کم پشته موهای داداشم که دیگه داره کاملا خالی می شه خلاصه می خواستم بگم اشکال از کجاست از کامپیوتر هستش یا از چیزهای دیگه نمی دونم قبل از اینکه کامپیوتر بخرم هم مشکل زیاد داشتم ولی موهام انقدر نمی ریخت ولی از وقتی کامپیوتر خریدم موهام خیلی بیشتر می ریزه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

این ریزش موی شما از نوع آندروژنیک است این نوع ریزش مو ارثی است و همانگونه که خودتان نیز اظهار کرده اید برادر شما نیز ریزش مو در جلو سر دارد. اثر آندروژن روی جلو موی سر یک اثر معکوس نسبت به بدن و صورت دارد یعنی با اثر این هورمون ما در جلو سر ریزش مو و در صورت و بدن افزایش رشد مو داریم. با بررسی این نوع هورمون در خون ما پروتکول درمانی خاصی داریم در صورت نرمال بودن هورمون باید توجه داشته باشیم که پوست سر نسبت به این هورمون حساس است و اثر آن مضاعف می باشد. استرس و هیجانات روحی در تهیج و بیداری ژن نهفته در بسیاری از بیماریهای ارثی نقش دارد من جمله این نوع ریزش مو. شما باید تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو بررسی هورمونی و درمان قرار گیرید.

۵- سوال من راجع به مصرف ماینوکسیدیل هست .من ۵-۶ ماهه که از محلول ۵٪ استفاده میکنم (روزی ۲ بار ) و احساس خارش تقریبا دایمی و به ندرت احساس سوزش دارم به نظر شما بهتر نیست از ۲٪ استفاده کنم؟ و اگر این کارو انجام بدم چون سرم به ۵٪ عادت کرده باعث ریزش موهام نمیشه؟ و دیگه اینکه کف سرم به خاطر دارو پوسته های درشت میده برای اون چی کار میشه کرد و مصرف چه صابون یا شامپویی مناسبه؟ لطفا اسمشو بگید (موهای من معمولیه) خواستم بگم که سرم اصلا قرمزی نداره فقط خارش و به ندرت و به مقدار کم گاهی سوزش این میتونه حساسیت باشه؟

حساسیت به ماینوکسیدیل بیشتر بصورت قرمزی و خارش بروز میکند و گاهی سوزش نیز وجود دارد . در صورت وجود این علائم بهتر است از مصرف ماینوکسیدیل اجتناب کرد. ولی یک نوع حساسیت در بعضی افراد وجود دارد که درماتیت سبوره نامیده میشود و در این نوع درماتیت ما خارش و گاهی سورش و قرمزی سر داریم برای اطمینان از اینکه این نوع درماتیت همراه با ریزش مو وجود ندارد بهتر است ماینوکسیدیل را برای مدتی قطع کرد و درمان خارش و شوره سر انجام داد و بعد از بهبودی دوباره ماینوکسیدیل را تست کرد در صورتی که تا دو روز دوباره خارش و قرمزی بوجود آمد این دیگر حساسیت به ماینوکسیدیل است و باید آن را مصرف نکرذ و از داروهای موضعی دیگر تحت نظر پزشک مصرف نمود ولی اگر خارش تا مذتی به سراغ شما نیامد همراهی درماتیت سبوره است و میتوانید از ماینوکسیدیل استفاده کنید. برای پوسته ریزی باید هم دارو و هم از شامپوهای خاص این حالت استفاده کنید. بهتر است با یک متخصص پوست و مو در این مورد مشاوره حضوری داشته باشید.

۶- من 35 سالمه و دو حاملگی و زایمان هم داشتم اما موهام هنوز به شدت پرپشت هست و جنسش هم کمی زیر هست که اگه کوتاه کوتاه یا بلند بلند نباشه به صورت وز میایسته . چطور میتونم یک حالت لخت خوب برای موهام درست کنم ؟

از شامپو و کرمهای نرم کننده و حالت دهنده در آخر حمام استفاده کنید.

۷- soale man raje be shekle zaheri va tashkhise zegil va tabkhale tanasoli hast va inke dar soorate darman nakardan bade che modat az bein miravand ,zemnan dar zegile tanasoli aya hatman bayad ba farde mobtala rabete dasht yani khod be khod eejad nemishavad? hamintor dar morede tabkhale tanasoli agar kasi be tabkhale mamooli ke atrafe lab ya dahan mizanad mobtala bashad ehtemale inke alate tanasoliyash ham tabkhal bezanad vojood darad?(albate agar dar toole chand sal faghat labha tabkhal zade bashand)

زگیل تناسلی با زگیل معمولی تفاوت آن چنانی ندارد و فقط سطح زگیل تناسلی نسبت به معمولی صاف تر است . تب خال تناسلی همرا با درد و تاولهای ریزی است که سریع سطح این تاولها پاره شده و زخمی میشوند. هم زگیل و هم تب خال عامل ویروسی دارند و خیلی مسری هستند. تماس مستقیم با این دو ضایعه باعث انتقال آنها میشود. و این تماس نیاز نیست که تماس جنسی باشد. استفاده از لباس زیر فرد آلوده نیز میتواند ویروس را انتقال دهد و یا حتی دست دادن در صورتی که فرد آلوده با دست خود محل را خارانده یا دستکاری کرده باشد و بلافاصله با یک فرد سالم تماس دستی داشته باشد و فرد سالم دست خود را به محل تناسلی یزند میتواند این بیماری را بگیرد. در مورد تب خال دهانی و تناسلی باید بگویم که تن خال تناسلی میتواند در دهان و لب در افرادی که سکس دهانی دارند ایجاد شود و برعکس تب خال دهانی در ناحیه تناسلی بروز دهد. پس باید فرد آلوده مواظب باشد که ویروس را به دیگری انتقال ندهد. با درمان بموقع و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و تماس های بهداشتی میتوان از انتشار این ویروسها جلوگیری کرد.البته افرادی در گیر این نوع ویروسها میشوند که زمینه درگیری را داشته باشند از جمله افرادی که به هر نحوی سیستم ایمنی آنها پائین است مانند افراد دیابتی یا افرادی که یک مشکل حاد یا مزمن داخلی دارند و یا گیرندگان پیوند و بیماران خاص. برای درگیری با ویروس زگیل وجود زخم در ناحیه تماس این انتقال را سریع تر میکند.

۸- soale man raje be bimariye vitiligo hast .bazi az mavade shimiyayee asarate namatloobi rooye pooste afrade mobtala be pisi darand va baese pishrafte bimarihsoon mishe mkhastam bedoonam aya estefade az keremha ya spray haye moobar in asare namatloob ro dare ya momkene dashte bashe ya na? chon masalan aftab sookhtegi in asar enamatloob ro dare tasavor kardam intor mavad ham bekhatere eltehabi ke eejad mikonand momkene hamin khasiyat ro dashte bashan soale digeye man raje be masrafte metoxalene khoraki baraye darmane in bimari hast ke masrafesh be che tarigh hast va che avarezi dare

پیسی یا ویتیلیگو یک بیماری خود ایمنی است و بصورت لکه های سفید روی پوست دیده میشود. هر عاملی که باعث التهاب و قرمزی در سطح پوست شود میتواند در این افراد باعث ضایعات سفیدی پوست شود. پس اگر فرد با مصرف یک نوع کرم یا موبر در سطح پوست حساسیت نشان می دهد نباید از آن استفاده نماید. مصرف متوکسالن خوراکی بسته به وزن افراد دارد و مقدار آن معمولاْ نیم میلی گرم بر اساس یک کیلو گرم وزن بدن می باشد.

۹- می خواستم بدونم سوتین های جادویی ، مخصوصا نوع بزرگ كننده و سفت كننده آن واقعا مؤثر هستن ؟ و دوم اینكه دستگاه اپیلاسیون دائمی كه تبلیغ می شود كه بعد از سه الی پنج جلسه موها را برای همیشه از بین می برد و از موم استفاده می كنند آیا واقعا در درمان قطعی موهای زائد مؤثر است ؟

از نظر علمی نه چون این نوع سوتین ها از چه طریق میتوانند در داخل بافت سینه اثر داشته باشند. در مورد اپیلاسیون نیز تبلیغی بیش نیست. باید پیاز مو از بین برود تا مو دیگر رشد نکند و فقط این نوغ اپیلاسیونها در زمان طولانی میتوانند باعث نازکی مو شوند. البته در مواردی هم دیده شده که اپیلاسیون باعث ضخیم تر شدن مو شده است. الکترولیز و لیزر اگر بطور مناسب استفاده شوند میتوانند ریشه مو را از بین ببرند. تازه با این عمل نیز نتیجه صد در صذ نیست.

۱۰- من حدود ۴ سال است که ازدواج کرده ام.قبل از ازدواج موی زائد نداشتم (البته شایدقبل از ازدواج توجه نمی کردم) .ولی الان مدتها است که در چانه واطراف نوک سینه وکنار(کنار گوشم) صورتم موهای زبری می روید .مشابه این سوال را درپستهای قبلی خواندم ولی از علائمی که شما فرموده بودید مانند نا منظم بودن پریود نامتناسب بودن وزن با قدو… هیچکدام را ندارم.لطفا من را در این رابطه راهنمایی بفرمایید.

تمام علائم که گفته شده در فرد دیده نمیشود و این علائم یک حالت کلاسیک بیماری تخمدان پلی سیستیک است. در افرادی با اینکه هورمون در حد طبیعی است و کیستی نیز وجود ندارد ولی پوست به مقدار طبیعی هورمون نیز میتواند حساس باشد. اگر شدت موهای زائد در این افراد زیاد باشد بهتر است علاوه بر لیزر و یا الکترولیز از دارو درمانی نیز کمک گرفت. ولی اگر موهای زائد ناچیز است فقط از الکترولیز یا لیزر استفاده میشود.

۱۱- من پسری ۱۹ ساله هستم که ۴و ۵ سالی عمل استمنا انجام میدهم خواستم بدانم که ایا این عمل باعث ریزش مو می شود چون من دچار ریزش شدهام تقریباْ از ۱ سال بعد از اینکه عمل استمنا را انجام دادم و در اگر جواب مثبت بود در صورت ترک عمل بهبودی حاصل می شود.

عمل استمنا باعث ریزش مو نمیشود ولی به آن شدت می بخشد. اثرات هورمون آندروژن در جلوی موی سر باعث نازکی و ریزش آن میشود و همین هورمون نیز باعث افزایش افزایش تمیل جنسی میشود. در صورت توقف این عمل از شدت ریزش مو کاسته میشود و با درمان داروئی میتوان ریزش مو را کاملاْ متوقف کرد.

۱۲- میخواستم بدونم که موهای اطراف شرم گاه رو با چه چیزی میشه اصلاح کرد که زبر نشه؟

اگر تحملش را داشته باشید با موم و گرنه با کرمهای موبر. تیغ زدن باعث زبری مو در بعضی افراد میشود. اگر لیزر و یا الکترولیز شود هم موها نازکتر و هم کمتر میشود.

۱۳- برای درمان همیشگی قارچ پوستی آیا روشی وجود دارد؟ برادرم که در امریکاست می گفت که در آنجا قرص مخصوصی وجود دارد که از داخل بدن با قارچ مبارزه می کند. آیا در ایران هم این امکان وجود دارد؟

منظور از همیشگی چیست؟ چون هر لحظه امکان دارد فرد به قارچ مبتلا شود و نمیتوان مثلاْ واکسنی زد و فرد دیگر قارچ نگیرد بلکه با درگیری قارچ باید درمان ضد قارچ انجام داد.هیچ داروئی وجود ندارد که شما را برای همیشه از گرفتاری قارچ در امان بدارد. اگر هم بطور مرتب یک نوع داروی قارچی مصرف شود نیز نمیتوان مطمئن بود که دیگر قارچ نمی گیرید چون بعضی از قارچها به انواع ضد قارچها مقاوم هستند. پس باید در صورت گرفتاری درمان نمود. رعایت بهداشت فردی و اجتماعی برای پیشگیری از گرفتاری قارچ خیلی مهم است.

۱۴- میخواستم بدونم میشه همزمان از قرص پروپشیا و ماینوکسیدیل استفاده کرد؟ ضمنا پروپشیا موهای کل بدن رو زیاد میکنه؟ بعد از قطع مصرف چطور ؟اگه موهای بدنو زیاد کرده باشه بعد قطع مصرف هم اثرش باقیه؟

بله مصرف همزمان این دو دارو اثر بهتری برای رشد مو دارند. موهای بدن را زیاد نمیکند. در حقیقت این یک داروی ضد آندروژن است و موهائی که تحت تاثیر آندروژن کم میشوند را زیاد میکند و تازه اگر روی موهای بدن اثر بگذارد اثر معکوس است یعنی گاهی باعث کاهش موهای بدن میشود. بعد از قطع دوباره موها شروع به ریزش میکنند.

 ۱۵- ۵ یا ۶ سال قبل از داروی گلت استفاده کردم برای صاف کردن مو ها…بعد از ۲ سه ماه خیلی از موهای سرم ریخت به حدی که الان تقریبا؛ کچل شده ام. البته ارثی هم خانواده ما کم مو هستند… حالا چند سوال از خدمت شما دارم ۱- در صورتیکه خدای نکرده کاملا تاس شوم چقدر هزینه می خواهد برای کاشتن کامل؟ ۲- چون من هنوز بچه دار نشده ام امکان دارد بخاطر مصرف روزی یک عدد قرص پروپرشیا بچه دار نشوم؟ ۳- چه شامپویی برای کلفت شدن جنس مو معرفی می کنید؟

هزینه کاشت مو بستگی به وسعت و تعداد موهای کاشته شده محاسبه میکنند. داروی پروپیشیا یک داروی ضد آندروژن قابل برگشت است یعنی با قطع آن عوارض ثانویه آن اگر وجود داشته باشد از بین میرود و ایجاد نازائی نمی کند. شامپوهای تقویتی زیادی هستند که این عمل را انجام می دهند.

نوع مطلب : آرایش و زیبایی، 
برچسب ها : آندروژنیک، اثرات هورمون آندروژن، استمنا، اسکار در منفذ ورودی سوزن، الکترولیز، تب خال تناسلی، حساسیت به ماینوکسیدیل، داروی گلت، ریزش مو ارثی، زگیل تناسلی، سوتین های جادویی، شامپو و کرمهای نرم کننده، شامپوهای تقویتی، قارچ پوستی، قرص پروپشیا، لکه های سفید روی پوست، ماینوکسیدیل، موهای اطراف شرم گاه، موهای کلفت، موی خشن، موی نازک، پزشک متخصص پوست و مو، پیاز مو، پیسی یا ویتیلیگو، کاهش التهاب و عدم بجا ماندن اسکار،
لینک های مرتبط :


جمعه 16 آذر 1397 06:58 ب.ظ
online casino slots
best online casino games free
casino online usa
vegas casino games
جمعه 16 آذر 1397 11:36 ق.ظ

You have made your point quite well.!
cialis generika we choice free trial of cialis cialis sale online cialis price in bangalore cialis para que sirve only best offers cialis use cialis per paypa buy cheap cialis in uk cialis daily reviews 200 cialis coupon
پنجشنبه 15 آذر 1397 04:27 ب.ظ

You expressed it superbly.
cialis bula tarif cialis france generic for cialis cialis 5mg get cheap cialis we choice cialis uk venta de cialis canada cialis australia org cost of cialis per pill cialis 5 mg buy
چهارشنبه 14 آذر 1397 08:39 ب.ظ

Nicely put, Cheers!
tadalafil generic are there generic cialis cialis tablets australia cialis cipla best buy chinese cialis 50 mg we use it cialis online store canadian discount cialis cialis generico in farmacia generic cialis with dapoxetine india cialis 100mg cost
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:57 ب.ظ

You have made the point.
achat cialis en suisse only best offers 100mg cialis cialis side effects cialis soft tabs for sale price cialis best cialis without a doctor's prescription cialis coupons cialis canada precios de cialis generico cialis pills price each
چهارشنبه 14 آذر 1397 06:22 ق.ظ

Thanks, An abundance of information!

cialis pills cialis cipla best buy cialis rezeptfrei cialis official site buying cialis in colombia ou acheter du cialis pas cher cialis side effects cialis purchasing buy cialis cialis coupon
سه شنبه 13 آذر 1397 07:00 ب.ظ

Many thanks. Quite a lot of material!

comprar cialis 10 espa241a online cialis generic cialis pill online cialis soft tabs for sale order generic cialis online cialis vs viagra cialis arginine interactio cialis 5 mg scheda tecnica cialis tablets australia where cheapest cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 08:03 ق.ظ
Cumpara Raspbeгry Pi three Manneqսin B 1 Gb RAᎷ de la eMAG!
دوشنبه 12 آذر 1397 08:00 ب.ظ

Very good tips. With thanks!
cialis 100mg suppliers cialis daily reviews estudios de cialis genricos cialis generisches kanada buy cialis online i recommend cialis generico cialis coupons cialis prices cialis flussig cialis online napol
دوشنبه 12 آذر 1397 02:00 ب.ظ

Cheers. Awesome information.
cialis professional from usa acheter cialis kamagra cialis 5 mg scheda tecnica viagra or cialis order a sample of cialis rezeptfrei cialis apotheke cialis sicuro in linea generic cialis pro buy generic cialis price cialis wal mart pharmacy
دوشنبه 12 آذر 1397 07:34 ق.ظ

Wonderful facts. Cheers!
cialis kaufen wo cialis alternative cialis online cialis 50 mg soft tab only here cialis pills buy cheap cialis in uk cialis 200 dollar savings card buy cialis cheap 10 mg il cialis quanto costa estudios de cialis genricos
دوشنبه 12 آذر 1397 02:46 ق.ظ

Amazing info, Cheers.
the best site cialis tablets cialis 5 mg funziona canada discount drugs cialis canadian drugs generic cialis cialis 10mg prix pharmaci cialis generic tadalafil buy viagra cialis levitra cialis therapie order generic cialis online cialis flussig
یکشنبه 11 آذر 1397 07:31 ب.ظ

You actually expressed this superbly!
interactions for cialis enter site very cheap cialis cialis side effects dangers price cialis wal mart pharmacy cialis with 2 days delivery cialis price in bangalore cialis cuantos mg hay deutschland cialis online cialis great britain canadian cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 02:03 ب.ظ

Nicely put. Many thanks!
cialis without a doctor's prescription effetti del cialis cialis herbs where cheapest cialis cialis sale online acquistare cialis internet cialis soft tabs for sale tadalafil generic cialis manufacturer coupon cialis canada
یکشنبه 11 آذر 1397 07:01 ق.ظ

With thanks! I enjoy it!
enter site very cheap cialis cialis generique 5 mg buy brand cialis cheap safe site to buy cialis online how does cialis work cialis prezzo al pubblico 5 mg cialis coupon printable look here cialis order on line cialis 100 mg 30 tablet cialis generico postepay
یکشنبه 11 آذر 1397 02:32 ق.ظ

Nicely put, With thanks!
cialis 20mg prix en pharmacie cialis 20mg cialis pills price each the best site cialis tablets cialis manufacturer coupon how do cialis pills work purchase once a day cialis cialis en mexico precio cialis 5 mg funziona cialis pills boards
شنبه 10 آذر 1397 07:48 ب.ظ

Incredible many of useful info!
we use it 50 mg cialis dose buying brand cialis online generico cialis mexico cialis online cialis side effects cost of cialis cvs buy cialis sample pack when will generic cialis be available cialis official site cialis 20 mg
شنبه 10 آذر 1397 06:40 ق.ظ

Really loads of very good information.
cialis therapie how do cialis pills work does cialis cause gout cialis online cialis generika generic cialis levitra cialis daily reviews generic cialis tadalafil where cheapest cialis cialis patent expiration
شنبه 10 آذر 1397 02:05 ق.ظ

Many thanks! Very good information.
cialis flussig cialis pills boards cialis 20mg preis cf achat cialis en europe we recommend cialis best buy cialis wir preise cialis australian price cialis for sale cialis dosage recommendations how much does a cialis cost
جمعه 9 آذر 1397 07:23 ب.ظ

Cheers. Lots of forum posts!

cialis price thailand cialis generic availability buy cialis online cialis kaufen bankberweisung discount cialis cialis baratos compran uk cialis bula rezeptfrei cialis apotheke cialis 20 mg buying cialis in colombia
جمعه 9 آذر 1397 02:46 ب.ظ

Many thanks! A good amount of forum posts!

tadalafil 20mg cialis dose 30mg where cheapest cialis cialis 30 day sample we use it cialis online store acheter du cialis a geneve if a woman takes a mans cialis buying brand cialis online enter site very cheap cialis buy cheap cialis in uk
جمعه 9 آذر 1397 07:35 ق.ظ

Point nicely considered..
buying cialis overnight generic for cialis venta cialis en espaa prezzo cialis a buon mercato walgreens price for cialis cialis alternative viagra cialis levitra cialis 20 mg how to purchase cialis on line if a woman takes a mans cialis
جمعه 9 آذر 1397 02:59 ق.ظ

Whoa many of amazing facts!
how does cialis work cialis 20mg preis cf link for you cialis price cost of cialis per pill brand cialis generic cialis for bph cialis sicuro in linea cialis en 24 hora tarif cialis france cialis uk
پنجشنبه 8 آذر 1397 08:24 ب.ظ

Helpful forum posts. With thanks.
prices on cialis 10 mg cialis from canada cialis cipla best buy safe dosage for cialis cialis generisches kanada cialis kaufen we recommend cheapest cialis canadian drugs generic cialis click here to buy cialis cialis et insomni
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:40 ب.ظ

Thanks! I value it.
we like it cialis price cialis 20 mg cut in half we like it safe cheap cialis brand cialis generic precios cialis peru sialis cialis daily reviews cialis sans ordonnance cialis patent expiration cialis free trial
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:35 ق.ظ

Point nicely taken!.
cialis 30 day trial coupon warnings for cialis we use it cialis online store generic cialis with dapoxetine cialis canada on line only now cialis 20 mg deutschland cialis online compare prices cialis uk viagra vs cialis bulk cialis
چهارشنبه 7 آذر 1397 07:55 ب.ظ

Really all kinds of helpful info!
cialis generico online the best choice cialis woman comprar cialis navarr ou trouver cialis sur le net cialis for bph generic cialis at walmart order generic cialis online buy cialis cheap 10 mg cialis professional from usa cialis patentablauf in deutschland
چهارشنبه 7 آذر 1397 03:06 ب.ظ

You actually explained that wonderfully.
cialis bula import cialis cialis 100 mg 30 tablet cialis taglich best generic drugs cialis generic cialis 20mg tablets cialis en 24 hora comprar cialis navarr cialis 5 mg schweiz we use it cialis online store
چهارشنبه 7 آذر 1397 08:11 ق.ظ

Kudos! I appreciate it!
cialis australia org walgreens price for cialis acquistare cialis internet cialis daily dose generic viagra or cialis cialis coupon buy name brand cialis on line cialis side effects tadalafil 10 mg buy cialis online
چهارشنبه 7 آذر 1397 03:04 ق.ظ

Kudos! Useful information!
cialis sans ordonnance cialis kaufen cialis online nederland cilas tadalafil tablets rezeptfrei cialis apotheke generic cialis levitra cialis cipla best buy does cialis cause gout cialis generic
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگاموزش ارایش خلیجی و عربی و ایرانی

مدیر وبلاگ : مهشید محمدی نژاد
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :